SetPoint - 27 m:nut - SHAPE - ASUS 

 

Asus i TY

Sama piramida-nowa

15 października 2013r. ruszyła akcja Asus i Ty! Bądź w formie!, w której bierze udział 5 czytelniczek miesięcznika Shape. Nasze Ochotniczki – Patrycja, Kasia, Magda, Ania i Dorota trenować będą pod czujnym okiem Szymona Bartoszka, pomysłodawcy treningu EMS 27 Minut i żywić się według wskazówek dietetyków z SetPoint Doradztwo Żywieniowe.

Codzienny plan dbania o formę zapisany będzie w poręcznym tablecie MeMO Pad HD7 marki ASUS Polska, który nie tylko ułatwi dziewczynom wykonywanie zadań, ale pomoże im na wzajemną komunikację i dokumentację postępów.

Trzymajcie kciuki! Relacja już za miesiąc w magazynie Shape, a codzienne wyczyny uczestniczek śledzić można na portalach społecznościowych Facebook, Instagram i Pinterest.

Sama piramida-nowa

5 czytelniczek miesięcznika Shape: Patrycja, Kasia, Magda, Ania i Dorota (od prawej) gościły dziś u nas. Dietetycy SetPoint: Ela Duda-Gmurczyk, Ania Englisz, Gabrysia Słowińska i Gosia Waleriańczyk przeprowadziły z czytelniczkami wywiad żywieniowy, analizę składu organizmu i wstępną konsultację dietetyczną. Ochotniczkom życzymy powodzenia i widzimy się za 2 tygodnie 
#setpoint #asusity #27minut #shape

asus setpoint

 

 
 
 scan z akcji asus
 21 października br. dietetycy SetPoint: Ela Duda-Gmurczyk, Ania Englisz, Gabrysia Słowińska i Gosia Waleriańczyk przekazały wytyczne żywieniowe czytelniczkom Shape. 
 
 
 

Odkryj SetPoint

setpoint panele

zap1

Akademia SetPoint zaprasza.
Imprezy-wspólne gotowanie.