1Lekarz medycyny. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od 2009r. specjalista chorób wewnętrznych. Zainteresowania zawodowe to głównie medycyna żywieniowa, metaboliczna i zapobiegawcza, którą zajmuje się od ponad 5 lat, ponadto diagnostyka nietypowych dolegliwości. W pracy wykorzystuje dodatkowo wiedzę zdobytą na szkoleniach francuskiego stowarzyszenia lekarzy na rzecz medycyny zapobiegawczej MediPrevent oraz z badań Instytutu Nutrilite w Kalifornii.

Prowadzi wykłady i szkolenia dla pacjentów z zakresu profilaktyki, żywienia i zdrowego stylu życia.

Doświadczenie zawodowe. 7 lat pracy w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego w Pruszkowie o profilu diabetologiczno-gastrologicznym, 5 lat pracy w Izbie Przyjęć, a następnie Oddziale Ratunkowym Szpitala w Grodzisku Maz. Od 3 lat pracuje w Poradni POZ Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie oraz konsultuje pacjentów poradni dietetycznej.

Marcin Radkowski o sobie: „Medycyna, a zwłaszcza interna stanowią dla mnie najciekawsze zajęcie świata. Moja praca bardzo przypomina pracę detektywa, nigdy się nie powtarza i zawsze potrafi zaskoczyć – dlatego jest moją pasją. Nigdy nie zgadzam się z określeniem, że „tak musi być” - zawsze szukam rozwiązań. Prowadzenie pacjenta uważam za pracę doradcy, który pozwala odkryć i zrozumieć mechanizmy stojące za złym i dobrym samopoczuciem każdej osoby i pozwala na właściwe postępowanie ze swoim organizmem – ciałem i umysłem. Uwolnienie się pacjenta od choroby i dolegliwości daje mi niezwykłą satysfakcję. Wiem, że każdy może sobie pomóc – wszystko jest kwestią motywacji...”

Odkryj SetPoint

setpoint panele

zap2