opinie dietetyk, opinie dietetyk warszawa, dietetyk warszawa, znany dietetyk

http://www.edziecko.pl/zdrowy_start/1,133870,14560668,mgr_inz__Alicja_Kalinska.html 
Odchudzałam się u tej Pani, schudłam 20 kg po bliźniaczej ciąży :) Meega motywująca osoba, która potrafi do Ciebie zadzwonić i skontrolować czy stosujesz się do diety. Układa pomysłową dietę, jadłam to co lubiłam i chudłam, nawet ukochana czekolada była w menu (oczywiście w ograniczonych ilościach, ale była ;))

http://www.znanylekarz.pl/alicja-kalinska/dietetyk/warszawa 
Dla mnie najistotniejszy fakt w całym procesie odchudzania jest to, że totalnie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i teraz po kuracji z Panią Alicją sama mogę kontrolować wagę, ponieważ jem zupełnie inaczej, niż przed kuracją. To nie były łatwe chwile dla mnie, ponieważ ciężko było mi odzwyczaić się od niektórych składników, które zajadałam od dziecka. Ważne, jest, by trafić do dietetyka, który będzie miał troszkę coś z psychologa w sobie, aby mógł wspierać psychicznie, taka jest właśnie Pani Alicja – wsparcie, skuteczność no i duża pomysłowość w komponowaniu posiłków.

http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?fachowiec=74543 
Witam
Weszłam tu, aby skomentować kompetencje Pani Alicji, a nie Jej wygląd. Nie oceniajmy ludzi pochopnie, szkoda, że autorzy poniższych wypowiedzi nie zainteresowali się faktami, no ale nie jestem tu po to, aby tłumaczyć Panią Alicję z Jej wyglądu. Jestem tu jako klientka centrum Set Point, która rozpoczęła 2 miesiące temu pracę nad zmianą nawyków żywieniowych no i oczywiście nad zrzuceniem 15 kg nabytych po ciąży. Efekty już są, skromne co prawda, ale sama jestem sobie winna, jestem trudnym pacjentem. Pracuję nad motywacją i skutecznie w tym pomaga mi właśnie Pani Alicja. Czuję, że mam tu wsparcie, pomoc adekwatna do kosztów, jakie ponoszę. Nie wymagam tylko od nich, ale również i od siebie, dlatego znaleźliśmy wspólny język i może dlatego mam dobrą opinię o tym miejscu oraz o Pani Alicji, która pomaga mi w tej niełatwej drodze.

http://www.znanylekarz.pl/placowki-medyczne/setpoint-doradztwo-zywieniowe 
Postanowiłam się odchudzać w centrum Setpoint po 3 moich nieudanych próbach na własną rękę. Nie wytrwałam w żadnej diecie ponieważ nie mam silnej woli i w ogóle to nawet nie wiedziałam, czy taka dieta jest dla mnie odpowiednia. Po szczegółowych badaniach w Setpoint wyszło, że jadłam produkty, których tak naprawdę powinnam unikać ze względu na moją chorą tarczycę. Prawidłowa dieta ułożona przez p. Alicję zaczęła przynosić efekty już po pierwszym tygodniu. - 1,5 kg! Następnie, ok. 4 tygodni waga spadała nieco wolniej, ale po miesiącu traciłam po 2 kg tygodniowo. Podczas całej kuracji czułam się bardzo dobrze, z dnia na dzień co raz lepiej. Nie byłam raczej problemowym pacjentem, ponieważ dowiedziałam się, że moje nawyki wcale nie były takie złe, potrafiłam zrezygnować ze słodkości, ale najważniejszy jest fakt, że przestałam jeść produkty, na które mój stan zdrowia nie pozwala. Dużo się nauczyłam, dużo schudłam, polecam wszystkim, którzy mają problemy z wagą i swoją psychiką :)

http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?fachowiec=74543 
Pani Alicja to anioł, chociaż w momentach, gdy trzeba przywołać do porządku, to również potrafi :)
Odchudzałam się z p. Alicją do września. Później miałam jeszcze 4 wizyty u innej dietetyk z Setpoint, ponieważ p. Ala poszła na macierzyński. Jednak do ostatniej wizyty u p. Alicji osiągnęłam najwięcej, najwięcej kg poszło! :) Następnie była tylko stabilizacja. Pani Alicja jest świetnym motywatorem, przygotowywała pyszne menu, w których uwzględniała moje preferencje. W chwilach zwątpienia mogłam na Nią liczyć, bo szczerze i otwarcie potrafiła zmotywować. Jestem zadowolona ze współpracy zarówno z p. Alą jak i p. Anią (później), dlatego chętnie piszę swoją opinię.

http://www.money.pl/forum/setpoint-u-nich-schudla-anna-mucha-t2563878.html 
Mucha, to było dawno dawno temu :) Może i teraz tam wyląduje? :) Ja tez się odchudzałam u nich i też schudłam jak Mucha :D bzzz! :)

dietetyk warszawa opinie, dietetyk warszawa, dietetyk opinie

 Inne opinie o Alicji Kalińskiej dietetyku SetPoint:

  1. http://www.goldenline.pl/alicja-kalinska2#showAskForEndorsementDialog 
  2. http://www.znanylekarz.pl/alicja-kalinska/dietetyk/warszawa-piaseczno 
  3. http://www.dobrylekarz.info/gabinet/alicja-kalinska.html 
  4. http://lekarze.mamzdrowie.pl/alicja-kalinska-dietetyk-warszawa-magdalenka 
  5. http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=74543&akcja=DodanoOpinie 
  6. http://med24.pl/Opinie.is.setpoint.html 

 

#dietetyk warszawa #opinie #dietetyk opinie warszawa #opinie dietetyk #dobry dietetyk warszawa #dietetyk warszawa #dobry dietetyk opinie

Odkryj SetPoint

setpoint panele

zap2
newsletterbok1

 Zapisz się na newsletter SetPoint Twój Dietetyk!

zap1

Akademia SetPoint zaprasza.
Imprezy-wspólne gotowanie.