W SetPoint nie płaci się za poszczególne wizyty czy badania. W trakcie pierwszego spotkania z doradcą żywieniowym SetPoint, określany zostaje zakres współpracy, w odniesieniu do potrzeb i możliwości Klienta. Tak oszacowany koszt kuracji rozkładany jest następnie na mniejsze raty, płatne na kolejnych wizytach.

Istnieje możliwość płatności jednorazowej za całą kurację z góry. Wówczas jest to związane ze stosownym rabatem. zobacz dostępne rabaty>>>

Ile kosztuje dieta w Centrum Dietetycznym SetPoint?

Koszt współpracy z SetPoint Doradztwo Żywieniowe w przeliczeniu na dzień będzie kosztował tyle, co zestaw „obiadowy” w popularnej sieci fast food lub duża kawa z lodami, bitą śmietaną i słodkim syropem lub dwie babeczki z owocami i butelką słodkiego napoju.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o tym , jak kalkulowana jest dieta SetPoint - dopasowana specjalnie dla Twoich potrzeb.

setpoint, dietetyk warszawa, odchudzanie warszawa, poradnia dietetyczna warszawa, dieta odchudzająca, odchudzanie 22 854-16-00

 

setpoint, dietetyk warszawa, odchudzanie warszawa, poradnia dietetyczna warszawa, dieta odchudzająca, odchudzanie

Na czym polegają oszczędności z SetPoint?

Każdy wydaje codziennie drobne kwoty na rzeczy, bez których, tak naprawdę mógłby się obejść lub chociażby ograniczyć. Rzecz w tym, że w ciągu roku te parę złotych dziennie wydanych na puszkę Coca-Coli, kanapkę czy batonika daje pokaźną sumę, którą można by przeznaczyć na rozwój własnej świadomości.

 

 • jesz mniej, ale za to produkty lepszej jakości
 • pracujesz efektywniej
 • żyjesz dłużej, lepiej i zdrowiej
 • masz lepsze samopoczucie
 • spędzasz więcej czasu z rodziną
 • robisz przemyślane zakupy
 • nie marnujesz żywności przygotowując dokładnie tak duże posiłki, jak potrzebuje Twój organizm
 • nie wydajesz pieniędzy na niepotrzebne suplementy i leki Zainwestowane pieniądze motywują!

 

Niektórzy Klienci uważają, że korzystanie z usług SetPoint jest drogie. Jednak po zakończeniu programu żywieniowego - lub jeszcze w trakcie - przyznają, że poniesione koszty są niczym, w porównaniu z tym, co otrzymali w zamian.

 •  

  Za każdym razem gdy widziałem ciastko z czekoladą to wiedziałem, ze jeśli je zjem to tak jakbym wyrzucił te pieniądze w błoto. Mnie motywują pieniądze - nie lubię ich marnować.

  Rafał Ferber

 •  

  Wszystkim mówiłam, że gdyby nie to, że wpłaciłam pieniądze na program żywieniowy w pierwszej racie, rzuciłabym tę dietę, gdyż te pierwsze dni były dla mnie bardzo, ale to bardzo trudne. Opłacało się trudzić, wiem to teraz bogatsza w doświadczenie i osiągnięte do tej pory cele.

  Monika Lipiec

http://blog.setpoint.pl/2009/10/pierwszy-tydzien-diety/

 

#co jeść żeby schudnąć #skuteczne i trwałe odchudzanie #zdrowe odżywianie #zdrowo schudnąć #odchudzanie bez efektu jojo #dietetyk warszawa opinie #dietetyk warszawa #poradnia dietetyczna warszawa #odchudzanie warszawa 

Odkryj SetPoint

setpoint panele

newsletterbok1

 Zapisz się na newsletter SetPoint Twój Dietetyk!