setpoint, dietetyk warszawa, odchudzanie warszawa, poradnia dietetyczna warszawa, dieta odchudzająca, odchudzanie

Nasi klienci dobrze znają problem, który trapi ich organizm (nadwaga, otyłość i inne dolegliwości zdrowotne) i wiedzą, że aby go pokonać i cieszyć się zdrowiem, potrzebują profesjonalnej pomocy dietetyka.

Z oferty poradni dietetycznej SetPoint najczęściej korzystają osoby, które bardzo dobrze znają rynek dietetyczny i są świadome tego, że skoro proces nabywania złych nawyków żywieniowych trwał u nich bardzo długo, to czas potrzebny na zmianę tych przyzwyczajeń i doprowadzenie organizmu do równowagi przy pomocy diety musi być dłuższy niż kilka tygodni a nawet miesięcy.

Większość z nich próbowało wcześniej samodzielnie różnych diet, ale efekt jaki udało im się osiągnąć był niezadowalający lub krótkotrwały.

80% klientów SetPoint stało się nimi dzięki rekomendacji wcześniejszych zadowolonych Klientów!

Większość z nich najczęściej bywało wielokrotnie na różnych dietach (białkowej, bezglutenowej, kopenhaskiej, 1000 kcal, tzw. "MŻ" i innych) i odczuło na własnej skórze, czym jest efekt jo-jo. Niektóre współpracowały z różnymi dietetykami i nie osiągnęły zamierzonych efektów, a nawet odczuły, że ich stan zdrowia się pogorszył!

Skuteczność naszej metody potwierdza fakt, że ponad 80% klientów SetPoint pochodzi z rekomendacji od innych zadowolonych klientów! Dane te potwierdzają wyniki badań marketingowych przeprowadzonych w 2013 wśród Klientów SetPoint. Widok efektów kuracji naszych klientów bywa najważniejszym punktem motywującym dla ich znajomych, przyjaciół, bliskich. To oni stają się naszymi kolejnymi klientami.

Dlatego nie traktujemy usługi opracowania diety jak sprzedaży towarów szybko rotujących. Codziennie natomiast dowodzimy, że nasza dieta jest zdrowa, smaczna i przede wszystkim tańsza od dotychczasowej, bo czerpiemy przyjemność z jedzenia mniejszych ilości, ale za to lepszych produktów. Nasi Klienci nie marnują jedzenia(!), przez co już w ciągu kilku miesięcy trwania diety mogą zaoszczędzić równowartość kosztów współpracy z dietetykiem SetPoint.

Zarówno byli jak i aktualni klienci, dla których głównym powodem skorzystania z oferty SetPoint była chęć odchudzenia się lub zmiany nawyków żywieniowych, już po pierwszych spotkaniach z naszymi dietetykami są przekonani, że właśnie tego szukali i z chęcią polecają usługi SetPoint swojej rodzinie oraz znajomym. 93% z nich ocenia nasze kompetencje jako wysokie i bardzo wysokie, a 89% twierdzi, że stosunek oczekiwań do otrzymanej w SetPoint usługi jest zgodny z tym na co liczyli, a nawet znacznie wyższy niż oczekiwania.

  •  

    93% Klientów SetPoint oceniło nasze Kompetencje jako wysokie i bardzo wysokie

    Badanie marketingowe 2013

  •  

    80% Klientów SetPoint to Klienci z rekomendacji od naszych zadowolonych Klientów..

    Badanie marketingowe 2013

 

 

HISTORIE I OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 

Kasia1Pani Kasia
"Przez długi czas myślałam, że kluczem do wymarzonej sylwetki jest tylko wysiłek fizyczny. Trenowałam więc prawie codziennie, ale efekty nie były spektakularne. Któregoś dnia koleżanka z pracy poleciła mi wizytę u dietetyka i tak trafiłam do poradni Setpoint. Okazało się, że rozpisana na kilka tygodni dieta była strzałem w dziesiątkę. W krótkim czasie nie tylko straciłam zbędne kilogramy, ale nauczyłam się paru reguł, które towarzyszą mi już kilka lat. Nie robię zakupów bez wcześniej przygotowanej listy, na swój jadłospis patrzę przez pryzmat całego dnia i zasada nr.1 – jem pięć posiłków dziennie. Dzięki temu utrzymuje uzyskany efekt, a jeśli zdarzy mi się zgrzeszyć i złapać naprogramowy kilogram lub dwa, wiem już co zrobić, żeby równie szybko się ich pozbyć."

 

 

 

 

 

dietetyk warszawa

Pani Kamila

"Polecam Panią Alicję i Setpoint. Trafiłam tam nie bez powodu. Chciałam schudnąć, źle się czułam ze swoja waga, a moje wcześniejsze podejścia do zrzucenia wagi miały marne efekty. Słyszałam o sukcesach innych pacjentów i to mnie zachęciło do pierwszej wizyty. Program nie jest tani. I to może być bariera. W Setpoint dostałam rozpisana i przede wszystkim sprawdzona dietę. Oraz motywacje. To co pomaga, to właśnie opracowany plan jedzenia. Oraz regularne wizyty, na których kontroluje się swoja wagę oraz skład ciała (rozkład mięśnie – tkanka tłuszczowa). Jest to dobra okazja do podsumowania swojej diety z ostatnich kilkunastu dni i jej efektów. Pamiętam, ze właśnie te wizyty i pomiary dawały mi dużego kopa. Stosowałam dietę, nie chodziłam głodna, a waga co 2 tygodnie pokazywała o kilo, a później o pół kilo mniej. Owszem, zdążały się potknięcia i wybicia z rytmu, ale wtedy właśnie najbardziej przydaje się indywidualne podejście. Dziś ważę 15kg mniej niż przy pierwszej wizycie. Dla mnie to duże osiągniecie. Nie byłoby możliwe bez wsparcia, czyli dobrego dietetyka."

dietetyk warszawa

 

Odkryj SetPoint

setpoint panele

zap2
newsletterbok1

 Zapisz się na newsletter SetPoint Twój Dietetyk!

g1 g2 r1 r2

Nasza poradnia

Nasza poradnia

Nasza poradnia

Nasza poradnia