gosia2(obecnie na urlopie macierzyńskim)

Doradca żywieniowy, dietetyk. Specjalista z zakresu żywienia człowieka. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. (Obecnie na zwolnieniu lekarskim)

Doświadczenie zawodowe. Swoje ponad pięcioletnie doświadczenie zdobyła praktykując w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz w poradniach dietetycznych. Zajmowała się problemem nadwagi i otyłości wśród dzieci i osób dorosłych. Prowadziła również warsztaty dla osób zainteresowanych wpływem diety na zdrowie.
W Centrum Dietetycznym SetPoint, z entuzjazmem wprowadza zasady zdrowego odżywiania do stylu życia klientów. Chętnie współpracuje z całymi rodzinami. Jest osobą energiczną, łatwo nawiązującą relacje z ludźmi. We współpracy wymagająca, wytrwale dąży do wytyczonego celu. Pokazuje klientom, że właściwa dieta skutecznie poprawia stan zdrowia i wygląd ciała. Wolny czas spędza na świeżym powietrzu, a w długie jesienne wieczory czyta powieści detektywistyczne.

Małgorzata Waleriańczyk - Łyżniak o sobie: ”Jeśli napiszę, że jestem wulkanem energii, to nie przesadzę. Moi klienci po spotkaniu ze mną nie mają innego wyjścia, jak tylko powiedzieć ostatnie słowo: „tak jest”. I po tej magicznej deklaracji wszystko jest jasne - gubimy kilogramy konsekwentnie, bez rozczulania się. Moja konsekwencja i ja to duet, który nie zawodzi ani mnie ani moich klientów. Ja sama staram się żyć pełnią życia i przekazać to innym. Nowe wyzwania, kolejne cele powodują, że nie stoję w miejscu. Motywuję i inspiruję moich klientów, aby wyglądali dobrze i szczupło, jednocześnie pokazując im, że mogą cieszyć się pysznym jedzeniem.”

 

Przeczytaj co Klienci sądzą o Małgorzacie Waleriańczyk!

 

 •  

  Pani Małgosia jest świetnym dietetykiem. Polecam każdemu kto już miał wcześniej kilka przygód z odchudzaniem. Ja trafiłam do Pani Małgosi z polecenia. Szokiem dla mnie były 2 pierwsze tygodnie diety, kiedy nagle zaczęłam jeść kanapki z MASŁEM (ostatnio jadłam je chyba w podstawówce), smażyć/dusić na oliwie mięso i warzywa (do tej pory unikałam smażenia jak ognia) oraz jeść 5 pysznych i jednak dużych jak na mnie posiłków. Byłam przekonana, że zamiast chudnąć - przytyję. Okazało się jednak, że waga spadła. Tak samo było przez kolejne tygodnie - za każdym razem byłam w szoku, że spada :) Posiłki są różnorodne, dostosowane do moich upodobań (naleśniki!) i proste w przygotowaniu (Pani Małgosia podaje dokładne przepisy, łącznie z przyprawami). Polecam!

  Iwona

 •  

  Właśnie zaczynam terapię z Panią Małgorzatą Waleriańczyk, więc o efektach napiszę za parę miesięcy.Chciałabym jednak dodać , że parę lat temu Pani Małgorzata zajmowała się moja nadwagą w innej firmie, schudłam wówczas ponad 10 kg, niestety p.Małgosia zmieniła pracę a jej następczyni nie poradziła już sobie ze mną:( Wierzę, że teraz nam się uda:)

  Magda

 •  

  Bardzo polecam Panią Małgosię Waleriańczyk. Od trzech miesięcy razem pracujemy nad moim problemem związanym z nadwagą. Dzięki poradą dietetycznym Pani Małgosi udało mi się zrzucić 15 kilogramów. Od wielu lat choruję na niedoczynność tarczycy. Pani Waleriańczyk zaproponowała mi wykonanie badań zaleconych przez lekarza chorób metabolicznych. Plan żywieniowy uwzględnia gusta pacjenta i jest dostosowany do jego trybu życia. Poza tym potrawy są bardzo smaczne , łatwe i szybkie w przygotowaniu. Pani Małgosia jest osobą sympatyczną, ciepłą i przede wszystkim kompetentną.

  Beata

 •  

  Polecam dietetyk Panią Małgorzatę Waleriańczyk z centrum dietetycznego Set Point w Warszawie. Nie tylko uświadomiła mi że jem za mało !!:), równieżpomogła mi skutecznie zgubić prawie 20 kg. Ponato kazde spotkanie z Panią dietetyk to mile spędzony czas w towrzystwie przeuroczej osoby.

  Sebastian