gabrysia2Absolwentka dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swój warsztat zawodowy doskonaliła na oddziałach szpitalnych, gdzie pomagała licznej grupie pacjentów cierpiących na cukrzycę oraz choroby cywilizacyjne takie jak miażdżyca czy nadciśnienie.

Od sześciu lat pracuje z klientami, którzy chcą poprawić swój stan zdrowia i polepszyć samopoczucie poprzez zmianę sposobu odżywiania. W poradnictwie indywidualnym ma doświadczenie w pracy z klientami zmagającymi się z nadwagą, nietolerancjami i alergiami pokarmowymi, a także z osobami uprawiającymi sport zawodowo i rekreacyjnie.

Będąc psychologiem, wie jak ścisły jest związek jedzenia z emocjami, dlatego jest zwolenniczką holistycznego podejścia do problemów swoich klientów. Uwielbia gotować i poznawać nowe smaki, a praktyczne umiejętności w tym zakresie zdobywała w trakcie pracy w firmie przygotowującej dietetyczny catering. Zajmowała się także edukacją żywieniową oraz prozdrowotną w grupach dzieci i młodzieży szkolnej oraz dorosłych, we współpracy z Polskim Towarzystwem Dietetyki.

Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu żywienia oraz dietetyki i psychodietetyki, wierząc, że zmiana nawyków żywieniowych zaczyna się od zmiany sposobu myślenia.

 

Przeczytaj co Klienci sądzą o Gabrieli Słowińskiej!

  •  

    Panią Słowińską odwiedziłam za namową mojej znajomej, byłam nieufna bo trudno otworzyć się przed obcą osobą i opowiadać o problemach rodzinnych. Ale nie było tak źle, a po każdym spotkaniu rosło moje zaufanie, inaczej spojrzałam na pewne sprawy, teraz żałuję, że decyzji o terapii nie podjęłam wcześniej. Polecam Panią Gabrielę bo przywróciła mi wiarę w to że można cokolwiek zmienić.

    Małgosia

  •  

    O ile samo schudnięcie nigdy nie było dla mnie problemem, to borykałem się przez wiele lat z efektem jojo. Dzięki Pani Gabrieli nie tylko udało mi się schudnąć ale i nauczyć odżywiać tak by trzymać wagę. Już od pół roku nie waha się ona w ogóle! Dziękuję!

    Mariusz W